7ma SOLAR

INVESTIČNÍ A FINANČNÍ PORADENSTVÍ PRO ENERGII NAŠÍ HVĚZDY

Hodláte investovat do solárního systému? Potřebujete poradit s finančními aspekty projektu? Hledáte spolehlivý investiční a dotační systém, který Vám pomůže projekt financovat? Rádi Vám pomůžeme a poradíme, jak nalézt optimální řešení financování.


CHCI FINANČNÍ PORADENSTVÍ PRO RODINNÝ DŮM

Náš poradce Vám poskytne informace o nákladech na pořízení solárního systému, očekávaných úsporách na elektřině a možnostech získání dotací nebo daňových úlev. Dále získáte návod na vypracování finanční analýzy, která zahrnuje náklady na pořízení a instalaci solárního systému, očekávané úspory na elektřině, dobu návratnosti investice. Prostě tak, abyste měli co nejméně problémů s financováním svého solárního systému.

KONTAKTUJTE NÁS. MY VÁM PORADÍME!


7ma SOLAR

NEPLAŤTE ZBYTEČNĚ!

CHCI FINANČNÍ PORADENSTVÍ PRO BYTOVÝ DŮM

Investiční a finanční poradce zohlední a navrhne dotace a daňové úlevy, které sníží náklady na investici. připraví analýzu energetických nákladů a možností úspor v daném obytném domě. Poskytne Vám informace o možnostech instalace solárního systému pro výrobu elektřiny a ohřev vody a vysvětlí výhody a nevýhody jednotlivých typů systémů. Dále připraví finanční analýzu, která zahrnuje náklady na pořízení a instalaci solárního systému, očekávané úspory na elektřině a teplé vodě, dobu návratnosti investice a výpočet celkového zisku.

KONTAKTUJTE NÁS. MY VÁM PORADÍME!


7ma SOLAR

INVESTUJTE V SOULADU SE SLUNCEM!

CHCI PROJEKTOVOU DOKUMENTACI PRO FIRMU

Investiční a finanční poradenství pro firmy by mělo pomoci firmám s optimalizací energetických nákladů a s využitím solární energie pro provoz firmy. Poradce provede analýzu energetických potřeb firmy a navrhne vhodný typ solárního systému pro generování elektřiny a ohřev vody. Dále Vám poskytne informace o možnostech získání dotací a daňových úlev na nákup a instalaci solárního systému a pomůže s výpočtem doby návratnosti investice. Součástí poradenství je také plánování údržby a servisu solárního systému a vysvětlení propojení s elektrickou sítí. Důležité je zohlednit i další faktory jako jsou environmentální dopady při rozhodování o investici do solární energie.

KONTAKTUJTE NÁS. MY VÁM PORADÍME!


7ma SOLAR

OPTIMALIZUJTE VAŠI INVESTICI DO SLUNCE!

NEZÁVAZNÝ FORMULÁŘ

Pro více informací vyplňte tento nezávazný formulář a my Vám profesionálně pomůžeme!

VYBERTE Z NAŠICH SLUŽEB