7ma SOLAR

SERVIS PRO ENERGII NAŠÍ HVĚZDY

Servis solárního systému je důležitou součástí jeho dlouhodobého a bezproblémového provozu. Záruční servis poskytujeme ze zákona jako dodavatel solárního systému. Pozáruční servis řešíme certifikovaným servisním technikem. Pravidelné kontroly stavu solárního systému, výměna částí, údržba a opravy při poruchách. To vše zajišťuje efektivní využití solární energie a prodlužuje životnost solárního systému. PROVÁDÍME I SERVIS SYSTÉMŮ, KTERÉ JSME NEINSTALOVALI!


CHCI SERVIS SOLÁRNÍHO SYSTÉMU PRO RODINNÝ DŮM

Záruční a pozáruční servis solárního systému pro rodinné domy, to jsou pro nás pravidelné kontroly výkonu a stavu systému, výměna částí, údržba a opravy při poruchách. Kvalitní servis zajistí bezproblémový chod solárního systému, maximální výkon a úsporu na nákladech za energie pro rodinný dům. Provádíme certifikovaný servis nejen námi instalovaných systémů, ale také systémů, které jsme sami neinstalovali. Postaráme se o správný chod Vašeho solárního systému.

KONTAKTUJTE NÁS. MY VÁM PORADÍME!


7ma SOLAR

HOĎTE STAROSTI NA 7MU!

CHCI SERVIS SOLÁRNÍHO SYSTÉMU PRO BYTOVÝ DŮM

Záruční a pozáruční servis solárního systému pro bytový dům zahrnuje pravidelné kontroly výkonu a stavu systému, výměnu částí, údržbu a opravy při poruchách. Kvalitní servis zajistí bezproblémový chod solárního systému, maximální výkon a úsporu na nákladech za energie pro bytový dům. Pokud má bytový dům centrální solární systém, náš servis je poskytován certifikovanými techniky v souladu s platnými předpisy. A nezapomeňte - odborně a profesionálně servisujeme i systémy, které jsme sami neinstalovali!

KONTAKTUJTE NÁS. MY VÁM PORADÍME!


7ma SOLAR

SLUNCE SI ZASLOUŽÍ PRVOTŘÍDNÍ SERVIS!

CHCI SERVIS SOLÁRNÍHO SYSTÉMU PRO FIRMU

Nainstalujeme požadovaný solární systém pro Vaši firmu svými vlastními zaměstnanci. Podle projektu vhodně umístíme panely, propojíme s elektrickou sítí a připojíme k bateriím pro skladování energie. Ať už půjde o solární systémy na střeše či pozemku firmy, nebo o celá solární pole. Kvalitní instalace zajišťuje úsporu na energiích a snížení nákladů na provoz firmy. Výhodou spolupráce s námi je také fakt, že odborně a profesionálně servisujeme i systémy, které jsme sami neinstalovali!

KONTAKTUJTE NÁS. MY VÁM PORADÍME!


7ma SOLAR

SLUNCI POSTAČÍ JEDINĚ TELEFON NA 7MU!

NEZÁVAZNÝ FORMULÁŘ

Pro více informací vyplňte tento nezávazný formulář a my Vám profesionálně pomůžeme!

VYBERTE Z NAŠICH SLUŽEB