7ma SOLAR

PROFESIONÁLNÍ PORADENSTVÍ PRO ENERGII NAŠÍ HVĚZDY

Solární energie je jedinečnou alternativou k tradičním zdrojům energie. Pokud uvažujete o jejím využití, poraďte se s našimi odborníky a vyberte kvalitní zařízení právě pro vaši potřebu. Důležité je také zvážit výnosy tohoto řešení.


CHCI PORADIT S MOŽNOSTMI SOLÁRŮ NA RODINNÝ DŮM

Pokud uvažujete o instalaci solárního systému do rodinného domu, doporučujeme nejprve provést důkladnou analýzu spotřeby elektřiny a vytápění. Poté zvolíme vhodnou velikost a typ panelů a solárních baterií, které zajistí dostatečné množství energie pro vaše potřeby. Následně vždy dbáme na kvalitu instalace a údržbu systému, aby byl co nejefektivnější a trvanlivý.

KONTAKTUJTE NÁS. MY VÁM PORADÍME!


7ma SOLAR

NAVRHNEME PRO VÁS OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ!

CHCI PORADIT S MOŽNOSTMI SOLÁRŮ NA BYTOVÝ DŮM

Pokud plánujete instalaci solárního systému do bytového domu, spojte se s našimi odbornými poradci. Je důležité zvážit počet a velikost panelů, které zajistí dostatečné množství energie pro všechny byty a společné prostory. Poté je nutné zvolit vhodnou konfiguraci systému a kvalitní solární baterie pro ukládání energie. Je také důležité zajistit kvalitní instalaci a údržbu systému. Zvažte také možnosti spolupráce s ostatními vlastníky bytů v domě, abyste mohli sdílet náklady a výnosy této investice. To vše s Vámi stoprocentně vyřešíme.

KONTAKTUJTE NÁS. MY VÁM PORADÍME!


7ma SOLAR

NALEZNEME ŘEŠENÍ PRO VÁŠ DŮM 3. TISÍCILETÍ!

CHCI PORADIT S MOŽNOSTMI SOLÁRŮ PRO FIRMU

S našimi odborníky to jde opravdu kvalitně a hlavně rychle. Provedeme analýzu vaší spotřeby energie a zvolíme vhodnou velikost a typ panelů a solárních baterií. Dále navrhneme možnosti propojení systému s elektrárnou a sítí, aby bylo možné využít přebytečnou energii. Zamyslíme se také nad možnostmi financování, například o dotacích a úvěrech, které jsou k dispozici pro podporu obnovitelných zdrojů energie v podnikání.

KONTAKTUJTE NÁS. MY VÁM PORADÍME!


7ma SOLAR

EKOLOGICKÁ, ÚSPORNÁ A EFEKTIVNÍ - VAŠE FIRMA!

NEZÁVAZNÝ FORMULÁŘ

Pro více informací vyplňte tento nezávazný formulář a my Vám profesionálně pomůžeme!

VYBERTE Z NAŠICH SLUŽEB